Aš – Hugas. Toks mano slapyvardis. Skaičiuoju jau dvidešimt trečiuosius savo gyvenimo metus. Jie man labai greitai praėjo. Gyvenau laikinojoje sostinėje, tačiau gavus paskutinį atestatą išvykau gyventi į Vilnių, dėl mokslų. Studijuoju pirmajame universitete. Gyvenu senamiestyje. Laisvalaikiu užsiimu grafiniu dizainu ir fotografija. Taip pat mėgstu bendrauti su žmonėmis, rašyti ir daryti bet kokius projektus, kurie įtrauks žmonių. Esu optimistas. Vertinu visus gerus žmones ir galvoju, kad visi žmonės yra puikūs, tik kai kurie savo puikumą supratę pervertina ir tampa blogais. Stengiuosi būti geru ir taikiu žmogumi.

10 procentų savo laiko skiriu socialiniams tinklams. Žinau, tai priklausomybė, bet jos neišsigydau. Naudoju:

  • Facebook. Visi žino, kas tai, beveik visi naudojasi. Nėra mano mėgstamiausias, užeinu ten tik pažiūrėti, ką veikia mano draugai ir artimieji. Jokių organizacijų, bendruomenių neseku,.
  • TwitterMan jis – sekti pasaulio naujienas. Seku Trump’ą, Merkel, Obamą, Baltuosius rūmus, Linkevičių, Grybauskaitę…
  • Google Plius. Nesu didelis gerbėjas, nes aišku, esu pripratęs prie feisbuko ir pats valdymas man nelabai priimtinas. Naudoju studijoms, seku tam tikras organizacijas ir žmones, pats dalinuosi informacija susijusia su studijomis ir kita mano veikla.
  • Reddit. Naudoju jau vienuolika metų. Kompiuteris mūsų šeimos namuose buvo jau nuo 1997 m., kadangi tėvai informatikai, dėstytojai. Atsimenu, šeštoje klasėje įsižiūrėjau Nickelodeon ir Cartoon Network. Žiūrėjau visą kanalų turinį, dėka jų pakankamai puikiai išmokau anglų kalbą. Eilinę popietę, užsižiūrėjęs The Fairly Odd Parents sugalvojau apie juos paieškoti informacijos internete. Taip ir atradau kažkokią diskusiją Reddit’e.  Nuo to ir prasidėjo naršymas mano visų laikų geriausiame dalyke. Čia randu begales linksmos, įdomios informacijos, daug išmokstu, sužinau, pagalvoju. Nuostabus dalykas. Turbūt geriau, nei Google. Pats neretai pakomentuoju ir skelbiu. Rekomenduoju visiems.
  • Youtube. Ir šį puslapį priskiriu socialiniam tinklui. Žiūriu vlogus, tutorialus, laidų pakartojimus, žinias, treilerius. Išmokau daug naujų dalykų nemažiau, nei Reddit’e.

20 procentų užima studijos. Studijuoju VU. Mokausi papildomai, lankau seminarus. Noriu, kad įgyčiau kuo daugiau žinių ir jas galėčiau tinkamai pritaikyti. Labai tikiuosi, kad galėsiu.

10 procentų užima Grafinis dizainas.Kuriu logotipus, iliustracijas. Esu savamokslis, sekasi neblogai. Iš to nemažai uždirbu, tai antras mano pajamų šaltinis po stipendijos. Skaitytojams paslaugų neteiksiu.

10 procentų užima mokymasis ir tobulėjimas ne studijų atžvilgiu. Mokausi grafinio dizaino subtilybių, naujų technikų, programų. Taip pat mokausi kito savo pomėgio – fotografijos. Dar savarankiškai mokausi programavimu. Domiuosi technologijomis.

15 procentų užima laisvalaikis ir fotografija. Dažnai susitinku su draugais, artimaisiais. Smagiai ir aktyviai leidžiu laisvalaikį. Taip pat mėgėjiškai fotografuoju. Dar skaitau, domiuosi dvasiniu tobulėjimu.

35 procentai – butis. Valgymas, miegas, poilsis, tvarkymasis…

Nuo šiol planuoju bent 5-7 procentus skirti tinklaraščiui, rašymui, bendravimui su skaitytojais. Kuo bus daugiau skaitytojų ar atsiliepimų, tuo daugiau laiko skirsiu. Jei gausiu pastabų – gerinsiu turinį, gramatiką ir t.t. Planuoju tuos 5-7 procentus paimti  iš laisvalaikio bei socialinių tinklų sąskaitos.

Dar planuoju bent kiek savo laiko skirti sportui. Kartais bėgioju, bet norisi reguliariau ir rimčiau. Dėl sveikatos ir fizinės formos. Neturiu problemų, bet noriu, kad būtų geriau. Jau esu susiplanavęs kaip sportuočiau ir maitinčiausi, beliko pradėti.

Savo gyvenimą ir smulkmenas mėgstu suplanuoti, laikytis grafiko ar taisyklių, taip – patogiau. Iš dalies esu pedantas.